Rozhoduj o Evropě » Modelové zasedání institucí EU
» Modelové zasedání institucí EU

Zapojte se do rozhodování o Evropě! Uzávěrka přihlášek je 21. října.

Jedinečná možnost, určená studentům středních škol, poznat, jak se dělá politika v praxi. Projekt „Rozhoduj o Evropě“ se uskuteční, tentokrát již po šesté, v Olomouci a účastníci projektu, kteří mají hrazené veškeré výlohy (ubytování v hotelu v centru Olomouce, stravu i jizdné), si budou moci vyzkoušet argumentační či přesvědčovací schopnosti, získat nové poznatky o fungování evropských institucí a potkají se zde s dalšími aktivními mladými lidmi s obdobnými názory.

 

Přípravy na samotné zasedání institucí EU jsou v plném proudu, zástupci Evropské komise dolaďují poslední úpravy směrnic připravené k jednání. Lobbysti pilují jejich argumenty k dokonalé přesvědčivosti a novináři prahnoucí po senzacích již loví první sólokapry. Pozadu nezůstává ani sekretariát, který se bude starat o hladký průběh zasedání a komfort zástupců jednotlivých zemí.

 

Jestli tě zaujal předchozí text, věř, že i ty si ten pravý, kdo by se mohl zapojit do rozhodování o důležitých politikách řešených na půdě evropských institucí a proto se neboj a ještě se zapoj do tohoto jedinečného projektu, který se uskuteční ve dnech 8. - 11. listopadu.

Zpět