Rozhoduj o Evropě » Modelové zasedání institucí EU
» Modelové zasedání institucí EU

Interaktivní semináře o Evropské unii startují

Zajímáte se o Evropskou unii? Chcete se dozvědět více o jejím vzniku, vývoji a jejím fungování? Navštivte tedy některý z našich seminářů speciálně připravovaných v rámci projektu Model EU – Rozhoduj o Evropě, jež se letos pořádá již po šesté a který vyvrcholí konáním simulovaného jednání institucí Evropské unii počátkem listopadu v Olomouci. Nejen semináři, ale i celým projektem vás budou provázet vysokoškolští profesoři, experti ale i studenti vysokých škol.

Třináct krajských měst, třináct připravených devadesátiminutových seminářů plných zajímavostí, podávaných naučnou a přitom zábavnou formou – dozvíte se o samotných počátcích Unie, o plánech a vizích hlavních představitelů té doby, o změnách v jejich základech a jejím postupném rozšiřování a dále pak o jednotlivých institucích Evropské unie, které nás každodenně více či méně ovlivňují.

O harmonogramu jednotlivých seminářů Vás budeme včas informovat. První ze seminářů se uskuteční již 17. září v Brně a 18. září v Praze. Další budou následovat

Neváhejte a přihlaste sebe i své přátelé a spolužáky na seminář konaný ve Vašem nejbližším krajském městě a nezmeškejte tak unikátní možnost, jak se o Evropské unii dozvědět podstatné, a možná pro vás i zcela nové, informace. Staňte se součástí Modelu EU – Rozhoduj o Evropě, jenže je financován a podporován Evropskou komisí a nadací Konrad Adenauer Stiftung.

Více informací o projektu a jednotlivých seminářích se dozvíte na našich webových stránkách nebo nově i na Facebookou www.facebook.com/rozhodujoevrope. V případě zájmu kontaktujte některého z koordinátorů projektu nebo se rovnou přihlaste na našem webu pomocí elektronické přihlášky.

 

První semináře Modelu EU

Již 17. 9. se v Brně uskuteční první interaktivní seminář konaný v rámci projektu Model EU – Rozhoduj o Evropě. Máte-li zájem dozvědět se o Evropské unii více, přijměte pro to naše pozvání a navštivte tento seminář. Pokud byste se rádi zúčastnili, ale nevyhovuje vám město či čas konání semináře, máte stále možnost navštívit jiný seminář, celkem jich je připraveno třináct, pro každé krajské město.

 

KDE?
Administrativní a školící centrum KÚ Jihomoravského kraje
Cejl 73, Brno

KDY?
Pondělí, 17. září, od 10:00 do 11:30

 

Pokud preferujete Prahu, pak i pro Vás máme seminář o EU

KDE?
Evropský domě, Jungmannova 24, Praha 1

KDY?
Úterý, 18. září, od 10:00 do 11:30

Zpět